HİZMETLERİMİZ

+
500
PROJE
+
500
DANIŞMANLIK HİZMETİ
+
500
EMLAK
+
500
EMLAK YÖNETİMİ

EMLAK

Gayrimenkul aracılık alanında Türkiye'nin farklı illerinde İstanbul Antalya İzmir kuşadası bursa ve Trabzon gibi büyük illerde olmak üzere geniş bir coğrafyada hizmet veriyoruz. Çeşitli gayrimenkul marketlerindeki uzmanlığımızı deneyimli yerel ekip yükesk tecrübesiyle güçlendiriyoruz. uzman danışmanlar sayesinde güvenli bir şekilde gayrimenkul alıp satabilirsiniz, finansman sunabilirsiniz ya da temin edebilirsiniz. Gayrimenkul yatırımlarınızı güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz ve ortaya çıkabilecek risklerin farkına varırsınız. Gayrimenkul danışmanlığı, gayrimenkul işlemleri sürecinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Dükkan konut arsa tarla gibi isteklerinize en doğru ve sizlere en iyi seçenekleri sunuyoruz.

İNŞAAT

İnşaat sektörüne yatırım yapmak isteyen müşterilerimiz için, uygun arazi seçimden ve inşaat sözleşmelerin takibine, fizibilite çalışmaları, pazar analizleri, pazarlama ve satış stratejilerinin geliştirilmesi, mimari projeler, uygulama işleri için alanında tecrübeli mimarlık firmaları ve müteahhit firmalarının görevlendirilmesine tüm süreçler müşterilerimiz ile koordineli bir şekilde firmamız yönetimi veya danışmanlığı altında gerçekleştirilmektedir.

EMLAK YÖNETİMİ

Emlak yönetimi alanında Türkiye'nin farklı illerinde geniş bir coğrafyada hizmet veriyoruz. Emlak yönetim danışmanlığı hizmeti veren kişiler, sizin için gerekli olan tüm araştırmaları yaparak gayrimenkulünüzle alakalalı süreci sizin için kolaylaştırırlar. İlgilenmeniz gerek birçok noktayı sizin adınıza yaparak hızlı bir şekilde süreci tamamlamanızı sağlarlar. Böylelikle zaman kaybetmeden istediğiniz işleri yapabilirsiniz. Birlikte gayrimenkul yatırımlarınızı güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz ve ortaya çıkabilecek risklerin farkına varırsınız.

DANIŞMANLIK

Doğru danışman fark yaratır. Danışmanlıktaki en önemli nokta, yatırımcıların bakış açısını iyi anlamak ve beklentileri doğrultusunda hizmet vermektir. Gayrimenkul danışmanlığı ekibimiz bireysel ya da kurumsal yatırımlarınız için çeşitli çözümler sunabilir. Bununla birlikte, Türkiye’de yatırım karşılığı oturma izni ve vatandaşlık programları da ekibimizin uzmanlık alanına girmektedir.